Sarımsak otu tohumu geleneksel garlic chives
Fiyat : 3,61 TL + KDV
Fiyat :
3,90 TL
: 3,90 TL
:
Adet :
Kategori : Diğer sebze tohumları
Marka : zengarden
Stok Kodu : 972 V
0,47 TL den başlayan taksitlerle!!

Sarımsak otu tohumu

garlic chives

SAĞLIK VE LEZZET
YAPRAK YEŞİLLİKLERİ
bir pakette ort. 50 tohum

Kolayca bir saksıda dahi yetiştirebileceğiniz, Sarmısak Otu, hem tüm yemeklerinizde pişmiş olarak, hem de salatalarınıza tat katmak için yetiştirebileceğiniz bir yeşilliktir. Aromalı sarımsak tadı, zümrüt yeşili yaprakları sağlık deposudur.Sadece kendinizi salatalarla da sınırlamayın elbette, Sarımsak otunu lezzet katmak istediğiniz omletlerde baharat olarak kullanabilirsiniz. Kolayca havadar bir yerde sererek ya da asarak kurutabileceğiniz Sarmısak otunu, elinizde ufalayarak tozunu çeşni olarak denemeyi de unutmayın.Taze soğan doğrar gibi doğradığınız, yeşil yaprakları evde ekmek yapımında ya da mayonez ve süzme yoğurtla karıştırarak sos yapımında da kullanabilirsiniz. Zengarden tohumlardan yetiştireceğiniz sebzeleri, marketten aldığınız, sera üretimi, ilaçlı ve kimyasal gübrelemeyle yetiştirilmiş sebzelerle karşılaştırmayın. Sadece siz yetiştirdiğiniz için değil, ama doğal yollarla, toprakta yetiştireceğiniz için lezzeti tam, sağlıklı ve bereketli olacaklardır.

ZENGARDEN YAPRAK YEŞİLLİK
TOHUMLARI HAKKINDA

Salatalarınıza, sofranıza renk katın. Evde pencere önü saksılarda, bahçede uygun ışık alan bir köşede kolayca yetiştireceğiniz, Baby Leaf, yesil-bitki-1Körpe Yaprak Yeşilliklere yer açın. Ortalama, tohumu ekmenizden 18- 35 gün sonra toplamaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı, ilaçsız, hormonsuz ve ekonomik ev bahçeciliğine adım atın. Zengarden, Dünya'da yaprak yeşillikler olarak, hızla ev yetiştiricileri arasında popüler olan 'Baby Leaf' yeşillik tohumlarını beğeninize sunuyor. Yaprak Yeşillikler, saksı ve bahçe yetiştiriciliğine uygun türlerdir.

Aynı isim ve fotoğraflar kullanılarak, tarla ve sera yetiştiriciliğinde kullanılan ve saksı yetiştiriciliğine uygun olmayan yesil-bitki-2Marul, Roka, Pak Choi gibi sebze tohumları ile Zengarden'da satışta bulunan -Yaprak Yeşillik Tohumları- çok farklıdır. Yaprak Yeşillik tohumları, marketlerde, kapalı kutu içinde satılan salata karışımlarını kolayca, kısa sürede ve ekonomik olarak yetiştirmenizi sağlar. Bu tohumlardan çıkan bitkiler, yaprak halinde uzayarak, defalarca makas yardımıyla keserek hasat yapabilmenizi sağlar. Kestiğiniz yerden bitki tekrar ve bu kez daha çok dallanarak büyüyecek, takip eden hasatlarda daha çok ürün toplamanızı sağlayacaktır.

Zengarden güvencesinde ektiğiniz tohumdan ne çıkacağını bilirsiniz. Sağlıklı, hormonsuz, ilaçsız gözünüzün önünde yetiştirin, afiyetle tüketin.

Tohumların çimlenme testi yapılmış, taze olarak paketlenmiştir.

Tohum ekimi

Yılın 12 ayı ekimini yapabilir, salatada kullanmak için yıl boyu, pencere önünde yetiştirebilirsiniz.

Nasıl çimlendirilir ?

Çimlendirme ve fideleme hakkında detaylı bilgi tohum paketi ile birlikte gönderilmektedir.

Bakımı ve diğer bilgiler

Yaprak yeşillik tohumları, defalarca hasat yapabilmeniz için üretilmişlerdir. Makas yardımıyla keserek topladığınız yeşillikler, kestiğiniz yerden sürerek, defalarca hasat yapmanıza olanak tanır.

Nerede yetiştirilir ?

Saksıda yetiştirmeye uygundur.

Diğer

Satışta olan tüm tohumların çimlenme testi yapılmış ve taze olarak paketlenmiştir.   
Tohumla birlikte size ücretsiz olarak ayrıntılı Türkçe yetiştirme ve detaylı tohumdan çimlendirme bilgileri gönderilecektir. Her alışveriş, derlediğimiz hediye tohumlar ilave edilmiş ve zarar görmeyecekleri şekilde paketlenmiş olarak adresinize kargolanır.
Satın aldığınız ürünlerin detaylı kargo bilgileri için lütfen *KARGO * sayfamızı ziyaret ediniz.
MARUL TOHUMU
Ekim zamanı:Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Eylül, Ekim, Kasım, Her mevsim
Yetiştirme yeri:Saksı, Bahçe, Pencere önü
Özelliklerine göre:Saksıda da yetişen, Şifalı, Aromatik baharat, Saksı tipi, Geleneksel tohum
Türüne göre:Sebze, Aromatik Baharat
Hasat sezonu:Sonbaharda hasat, Yaz aylarında hasat, Kış aylarında hasat, İlkbaharda hasat
Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.