Bonsai budama makası 105 mm. - bonsai pruning scissors
Fiyat : 8,39 TL + KDV
Fiyat :
9,90 TL
: 9,90 TL
:
Adet :
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Kategori : Bonsai aletleri
Stok Kodu : BA-13 bonsai-makası
1,20 TL den başlayan taksitlerle!!
bonsai saksısı - plastik egitim saksıları

bonsai pruning scissors

BONSAİ BUDAMA MAKASI

uzunluk: 105 mm

Kelebek stili klasik mini bonsai dal ve yaprak budama makasıdır. Daha çok dal uçlarında hafif budamalar için idealdir. Özellikle iç mekan bitkileri ve yumuşak dallı bitkiler ( Kadife çamı vb.) için kullanılır.

En çok satan bonsai makaslarımızdan biri.

Bonsai Aletleri genel:

Bonsai sanatında en önemli uygulama budamadır. Her bonsai düzenli budama ve bakım ister.

Yaprak, dal ve kök budaması için geliştirilen özel bonsai budama makasları dayanıklı karbon çelikten üretilmişlerdir. Bakımları yapılıp amacına uygun kullanılmaları halinde uzun yıllar dayanırlar.

Yüzyıllar içinde ustaların ihtiyaçları ışığında geliştirilen özel bonsai aletleri, sizin daha temiz, çabuk iyileşen budamalar yapmanıza olanak sağlar.

Budama makasları yanında, kök ve gövde ayırıcıları ile ağacınıza dramatik etkiler yaratacak görüntüler verebilir, dal ve gövde bükme aparatları ile ağacınızı, onlarca yıl bekleyerek değil kısa süre de şekillendirebilirsiniz.

Zengarden geleneksel bonsai aletleri bu işe yeni başlayanlar kadar profesyonellerinde keyifle, güvenerek kullandığı yüksek kalite aletlerdir. Bonsai aletleri; kendi bonsai çalışmalarınız ya da bonsai ile ilgilenen sevdikleriniz için de eşsiz bir hediye olacaktır.

 

Verilen ölçüler takribidir. Beğendiğiniz her hangi bir saksı da milimetrik ölçü sizin için önemli ise o modelin tam ölçülerini satın almadan önce sorunuz.

Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.